Stomatologia Kraków Anna Król Stomatologia Kraków Anna Król

profesjonalne
zabiegi stomatologiczne

kontakt

Każdy z pacjentów „Stomatologia Anna Król” zasługuje na piękny i zdrowy uśmiech. Jesteśmy w stanie zapewnić światowy poziom usług stomatologicznych w przystępnej cenie dla każdego pacjenta. Potwierdzeniem jest nasze doświadczenie, wiedza oraz nowoczesna aparatura diagnostyczna i materiały dentystyczne, dzięki którym możemy poszczycić się najwyższą jakością proponowanych usług.

Świat stomatologii zmienia się cały czas. Z tego względu nasi doświadczeni stomatolodzy i współpracujące z nami laboratorium protetyczne - nie osiadają na laurach i nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach podyplomowych  i targach branżowych. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań nasz gabinet stomatologiczny w Krakowie jest do  Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 19:00.

Przyjdź i przekonaj się o najwyższej jakości usług, jakie proponuje gabinet stomatologiczny „Stomatologia Anna Król” w Krakowie.

Rejestracja tel. w godz:

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
9-19 9-19 9-19 9-19 9-19

 

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt  telefoniczny  607 11 63 63.

 

Telefon kontaktowy:


607-11-63-63Adres gabinetu:

Stomatologia
os. 2 Pułku Lotniczego 1E/U3
31-867 Kraków
 

 

Mapka dojazdowa

Nasz gabinet stomatologiczny  znajduje się pod adresem: os. 2 Pułku Lotniczego 1E/U3 (Kraków, Nowa Huta). Ta charakterystyczna lokalizacja (w sąsiedztwie supermarketu Carrefour) umożliwia wygodny dojazd własnym samochodem, który można zostawić na pobliskim parkingu, lub dogodnymi połączeniami zarówno autobusowymi, jak i tramwajowymi.

PARKING ROWNIEZ NA PASIE STARTOWYM, DOJAZD OD UL HYNKA ( SKLEP "STOKROTKA") i przejście otwartą bramką w ogrodzeniu do blokow.

Dojazd autobusami lini: 121,163,174,129,142 oraz tramwajami: 1, 4, 5, 9, 10, 14, 15, 22, 40.

Nasz gabinet znajduje się przy os. 2 Pułku Lotniczego 1E (obok Carrefour) od strony Leroy Merlin.

W celu ułatwienia dojazdu umieściliśmy mapkę dojazdową, która znajduje się poniżej.