Stomatologia Kraków Anna Król Stomatologia Kraków Anna Król

profesjonalne
zabiegi stomatologiczne

o nas

W specjalistycznym gabinecie "Stomatologia Kraków Czyżyny" oferujemy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną z zachowaniem wysokich standardów usług dla całej rodziny, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. To co nas wyróżnia na rynku to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz niewątpliwie najwyższy standard usług.

Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt radiologiczny i stomatologiczny renomowanych firm. Na leczenie udzielamy rocznej gwarancji, pod warunkiem, że na co dzień zadbają Państw o półroczne wizyty kontrolne u naszego stomatologa połaczone z zabiegiem higienizacji.

Lek. stom. Anna Król - Absolwentka Wydziału lek-dent. UJ z kilkunastoletnim, międzynarodowym doświadczeniem. Uczestniczka prestiżowego programu podyplomowego "Master in Orthodontics" w Wielkiej Brytanii. Członek General Dental Council w Londynie. Absolwentka studiow podyplomowych "Zarzadzanie Jednostkami Opieki Zdrowotnej" UJ. 

 

 

Współpracujemy również  z  lekarzami  specjalizującymi się w różnych gałęziach stomatologii co pozwala na osiągnięcie kompleksowych rezultatów.

Cały zespół wraz z higienistką i asystentkami stomatologicznymi stara się zapewnić Państwu inne spojrzenie na wizytę u dentysty i przekonać o możliwości leczenia bez bólu i niepotrzebnego stresu.