Stomatologia Kraków Anna Król Stomatologia Kraków Anna Król

profesjonalne
zabiegi stomatologiczne

o nas

W specjalistycznym gabinecie "Stomatologia Anna Król" oferujemy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną z zachowaniem wysokich standardów usług dla całej rodziny, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. To co nas wyróżnia na rynku to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz niewątpliwie najwyższy standard usług.

Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt protetyczno-stomatologiczny renomowanych firm. Na leczenie udzielamy rocznej gwarancji, pod warunkiem, że na co dzień zadbają Państwo o właściwą higienizację jamy ustnej oraz o półroczne wizyty kontrolne u naszego stomatologa.

Anna Król - Absolwentka Wydziału lek-dent. UJ z kilkunastoletnim, międzynarodowym doświadczeniem. Uczestniczka prestiżowego programu podyplomowego "Master in Orthodontics" w Wielkiej Brytanii. Członek General Dental Council w Londynie. Absolwentka studiow podyplomowych "Zarzadzanie Jednostkami Opieki Zdrowotnej" UJ. 

Współpraca z innymi lekarzami  specjalizującymi się w różnych gałęziach stomatologii pozwala na osiągnięcie kompleksowych rezultatów.

Cały zespół wraz z higienistką i asystentkami stomatologicznymi stara się zapewnić Państwu inne spojrzenie na wizytę u dentysty i przekonać do komfortowych warunków leczenia bez bólu i niepotrzebnego stresu.

 

 

 

Sprzęt:

Podczas zabiegów stomatologicznych korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, są to m.in.:

-RTG cyfrowy punktowy GENDEX, cyfrowy rentgen panoramiczny i cefalometryczny

-mikroskop zabiegowy,

-unity stomat. Diplomat,

-piaskarka,

-obtura-system b,

-autoklaw,

-endometr z silnikiem endodontycznym...