O nas

Home  /  O nas

Stomatologia Kraków Czyżyny – poznaj nas

Kilka słów kim jesteśmy

Jednym z głównych założeń powstania naszego gabinetu stomatologicznego, było stworzenie miejsca, gdzie będą świadczone kompleksowe usługi stomatologiczne. Stawiamy na profesjonalizm i komfort. Dlatego też w naszym zespole są stomatolodzy specjalizujący się w różnych gałęziach stomatologii. Zadowolenie i zdrowy uśmiech pacjentów są dla nas priorytetem.

 

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się w Krakowie – Czyżynach i swoje usługi kierujemy do dzieci i dorosłych. Nasi dentyści są pełnymi empatii profesjonalistami, którzy troszczą się o zdrowie każdego pacjenta. Stomatolodzy mają doświadczenie, jednocześnie wciąż poszerzają swoją wiedzę, by pacjenci mogli liczyć na coraz lepszą opiekę. Dysponujemy sprzętem radiologicznym i stomatologicznym uznanych producentów. Wśród głównych usług świadczonych przez nas wymienić trzeba m.in. implanty, mikroskopowe leczenie kanałowe, zachowawcze u dzieci i dorosłych, chirurgiczne usuwanie zębów, protetykę oraz ortodoncję.

 

Pacjenci, którzy dbają o swoje uzębienie i odwiedzają nas co pół roku na rutynowej kontroli, podczas której wykonujemy zabiegi higienizacji, mają na nasze usługi roczną gwarancję.


udogodnienia
Możliwość płatności kartą
Parking
Przyjazne osobom niepełnosprawnym
TV
Świeża kawa
Przyjazne dzieciom
Klimatyzacja
Wi Fi
Top