O nas

Home  /  O nas

Stomatologia Kraków Czyżyny – poznaj nas

Kilka słów kim jesteśmy

Jednym z głównych założeń powstania naszego gabinetu stomatologicznego, było stworzenie miejsca, gdzie kompleksowe leczenie pacjentów będzie przebiegać w kameralnej i spokojnej atmosferze. W naszym zespole są stomatolodzy specjalizujący się w różnych dziedzinach stomatologii, co zapewnia najlepsze rezultaty. Leczenie przeprowadzamy przy użyciu zaawansowanego sprzętu radiologicznego i stomatologicznego. Pacjentów traktujemy empatycznie i ze zrozumieniem. Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni.

 

Właścicielem gabinetu jest lek.stom. Anna Król – absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddział Stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Lekarz stomatolog z 20-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Członek General Dental Council w Londynie. Absolwentka prestiżowego, 5 letniego programu podyplomowego z zakresu ortodoncji „Master in Orthodontics” w Wielkiej Brytanii. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki i ortodoncji.

 

Cały zespół lekarzy wraz z higienistką i asystentkami stara się z zapewnić Państwu leczenie bez bólu i niepotrzebnego stresu!


udogodnienia
Możliwość płatności kartą
Parking
Przyjazne osobom niepełnosprawnym
TV
Świeża kawa
Przyjazne dzieciom
Klimatyzacja
Wi Fi
Top