Stomatologia Kraków Anna Król Stomatologia Kraków Anna Król

Najlepszy stomatolog w Krakowie

"Stomatologia Anna Król" – profesjonalny dentysta w Krakowie

 

 "Stomatologia Czyzyny" – dentysta Nowa Huta to jeden z nowocześniejszych i prężnie rozwijających się gabinetów stomatologii w Krakowie. Nasi krakowscy stomatolodzy za misję i cel, do którego nieustannie dążą postawili sobie dewizę dbania o zdrowy i piękny uśmiech przy aktywnym dostosowywaniu się do Państwa potrzeb.

Pacjenci (zarówno dzieci jak i dorośli) mogą korzystać z najwyższej jakości usług naszego gabinetu stomatologii w Nowej Hucie. Wykwalifikowani dentyści udzielają profesjonalnych porad oraz wykonują zabiegi przy wsparciu wysokiej klasy sprzętu diagnostyczno-medycznego i wykorzystaniu najlepszych materiałów dentystycznych.

Praktyka naszych stomatologów w Krakowie to nie tylko miły personel i doskonale wyposażone gabinety. To także gwarancja doskonałej jakości wykonywanych zabiegów, bowiem udzielamy rocznej gwarancji na leczenie w gabinecie.

Od końca sierpnia 2014 roku gabinet "Stomatologia Anna Król"  znajduje się w lokalu zlokalizowanym w Krakowie na os. 2 Pułku Lotniczego 1E/U3 (obok supermarketu Carrefour). Dogodna i przyjazna Państwu lokalizacja pozwoli sprawnie i szybko dotrzeć do naszych dentystów w Krakowie – Nowej Hucie.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny i zmianę Państwa wyobrażeń o wizycie u dentysty, odwiedź Nas!