Stomatologia Kraków Anna Król Stomatologia Kraków Anna Król

profesjonalne
zabiegi stomatologiczne

chirurgia

IMPLANTOLOGIA I CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA:

W naszym gabinecie wykonujemy usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Jest to dziedzina z zakresu medycyny i stomatologii, która zajmuje się leczeniem schorzeń jamy ustnej – od usuwania zębów po zabiegi implantologiczne.

Zakres zabiegów chirurgicznych przeprowadzanych w naszej placówce to zarówno podstawowe ekstrakcje (usunięcia zębów), jak i bardziej skomplikowane zabiegi m.in. usunięcia zębów mądrości (ósemek), resekcje wierzchołka korzenia, wycięcia kieszeni dziąsłowej oraz wiele innych różnego rodzaju zabiegów przygotowujących do leczenia ortodontycznego lub protetycznego.

Wszystkie zabiegi chirurgiczno-stomatologiczne są przeprowadzane przy użyciu najwyższej jakości aparatury diagnostycznej i materiałów dentystycznych. W naszych gabinetach znajdują się mikroskop stomatologiczny i lupy, dzieki ktorym dokladnie wykonujemy zabiegi lecznicze. Podczas każdej wizyty przeprowadzamy szczegółowe badania, tak aby precyzyjnie postawić diagnozę i wybrać najlepszą dla pacjenta drogę leczenia. Chirurgia stomatologiczna w Krakowie to nowoczesne technologie opatrzone marką najlepszych producentów, dzięki którym możemy zapewnić efektywne, skuteczne i… bezbolesne leczenie!

Odpowiednia diagnoza zawsze idzie w parze w komfortem psychicznym naszego pacjenta. Chirurg stomatolog w Krakowie proponuje najbezpieczniejsze i najlepiej działające środki znieczulające odpowiednio dobrane do pacjenta. To właśnie dzięki temu chirurgia dentystyczna w Krakowie nie będzie kojarzyła się pacjentowi jedynie ze strachem i bólem, a z miłą atmosferą podczas każdej wizyty.

Sukces naszej placówki tkwi przede wszystkim w doświadczeniu, którym pochwalić się mogą nasi chirurdzy. Potwierdzeniem ich kompetencji są specjalizacje zdobyte w renomowanych uczelniach, a także liczne certyfikaty i dyplomy. Stale rozwijająca się branża stomatologiczna skłania do nieustannego doskonalenia swoich umiejętności, tak aby poznać i sprostać obecnym trendom, które ułatwiają  pracę lekarza oraz kontakt z pacjentem.

Pierwsza wizyta opiera się na diagnostyce pacjenta. Na podstawie przeprowadzonego wywiadu, chirurg stomatolog jest w stanie opracować plan leczenia, uwzględniając zastosowanie preparatów znieczulających, technikę zabiegu, poszczególne etapy. Po zakończeniu leczenia, każdy pacjent może liczyć na opiekę, tak by proces leczenia zakonczyl się  sukcesem.