Stomatologia Kraków Anna Król Stomatologia Kraków Anna Król

Implanty

protetyka i implanty

Dzięki nowoczesnym zabiegom protetycznym mamy możliwość odbudowywania utraconych tkanek zęba w bezpieczny, przewidywalny i estetyczny sposób.

"Stomatologia Anna Król" w Krakowie oferuje Państwu w pełni idealnie dobrane pod względem szczelności i koloru implanty - korony oraz licówki porcelanowe. Korony stosujemy zazwyczaj po leczeniu endodontycznym, gdy chcemy wzmocnić i ochronić ząb, poprawić jego funkcjonalność i estetykę lub odbudować brakującą część koronową na własnym korzeniu lub implancie. Z kolei licówki idealnie sprawdzają się w przypadku eliminacji większości estetycznych niedoskonałości zębów np. takich jak przebarwienia szkliwa czy nieestetyczne wypełnienia. W przypadku brakujących zębów wykonujemy mosty porcelanowe lub adhezyjne.

Idealny uśmiech i unikanie kłopotów związanych z klasyczną protetyką mogą Państwo osiągnąć stosując implanty. W naszym gabinecie  w Krakowie sugerujemy skorzystanie z implantów pacjentom, którzy zmagają się z brakiem jednego lub kilku zębów, a także tym, którzy borykają się z problemem noszenia protez całkowitych. Polecamy skorzystanie z usług naszych wykwalifikowanych specjalistów, gdyż tylko dobrze wykonane implanty umożliwiają doskonałą imitację naturalnej odbudowy utraconych zębów.