Stomatologia Kraków Anna Król Stomatologia Kraków Anna Król

Implanty zebowe

protetyka i implanty

Implanty tytanowe obecne są w stomatologii już od ponad 50 lat. Tytan to materiał wyróżniający się wysoką wytrzymałością mechaniczną, który zapewnia długotrwały okres użytkowania. Trwałością mogą poszczycić się również korony i mosty porcelanowe. Nowoczesna protetyka łączy estetykę i funkcjonalność, dzięki czemu „Stomatologia Anna Król” jest w stanie zaproponować zupełnie nową jakość! Co ciekawe, implanty zębowe w Krakowie przywracają w 100% siłę żucia. W przypadku protez jest to 30-50%.

Stosowane przez nas zabiegi protetyczne mają na celu odbudowanie utraconych tkanek zęba w bezpieczny, przewidywalny i estetyczny sposób. Najwyższej jakości materiały dentystyczne i sprzęty diagnostyczne znajdujące się w naszej klinice są gwarancją komfortu, bezpieczeństwa pacjenta. Oraz skuteczności zabiegu! Dzięki temu możemy zapewnić profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną, spełniając przy tym stawiane nam standardy.

"Stomatologia Anna Król" w Krakowie oferuje Państwu w pełni idealnie dobrane do indywidualnych potrzeb pacjenta implanty zębowe,   a takze korony, mosty oraz licówki porcelanowe. Korony stosujemy zazwyczaj po leczeniu endodontycznym, gdy chcemy wzmocnić i ochronić ząb, poprawić jego funkcjonalność i estetykę lub odbudować brakującą część koronową na własnym korzeniu lub implancie. Z kolei licówki idealnie sprawdzają się w przypadku eliminacji większości estetycznych niedoskonałości zębów np. takich jak przebarwienia szkliwa czy nieestetyczne wypełnienia. W przypadku brakujących zębów wykonujemy mosty porcelanowe lub adhezyjne.

Idealny uśmiech i unikanie kłopotów związanych z klasyczną protetyką mogą Państwo osiągnąć stosując tanie implanty Kraków Czyżyny. W naszym gabinecie  w Krakowie sugerujemy skorzystanie z implantów pacjentom, którzy zmagają się z brakiem jednego lub kilku zębów, a także tym, którzy borykają się z problemem noszenia protez całkowitych. Polecamy skorzystanie z usług naszych wykwalifikowanych specjalistów, gdyż tylko dobrze wykonane implanty w Krakowie umożliwiają doskonałą imitację naturalnej odbudowy utraconych zębów.

Pierwsza wizyta niesie ze sobą analizę zgryzu pacjenta. Doświadczony stomatolog opracowuje plan leczenia, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby pacjenta i kładąc nacisk na estetykę oraz funkcjonalność. Dzięki różnorodności implantow możliwe jest optymalne i indywidualne ich dopasowanie  do kości szczęk pacjenta. Dalsza praca spoczywa na barkach laboratorium, w którym powstają nowe korony porcelanowe.

W parze z nowoczesną protetyką idzie kadra wykształconych lekarzy, którzy stanowią o sile naszej kliniki. Każdy z naszych pacjentów może liczyć na najwyższą jakość zabiegów, które będą gwarancją estetycznego uśmiechu. Nasi stomatolodzy posiadają niezbędne kwalifikacje, których dowodem są liczne dyplomy i certyfikaty.

Estetyka i trwałość. To dewiza kliniki stomatologicznej „Stomatologia Anna Król”!