Stomatologia Kraków Anna Król Stomatologia Kraków Anna Król

Stomatologia estetyczna

stomatologia estetyczna i wybielanie zębów

Stomatologia estetyczna to dziedzina, która skupia się na poprawie estetyki zębów, kształtu i koloru. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie pacjentów na piękny uśmiech będący wizytówką każdego człowieka.

Piękny, estetyczny uśmiech i zdrowe zęby gwarantują dobre samopoczucie i przyciągają uwagę innych. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z profesjonalnych zabiegów stomatologii estetycznej w Krakowie to zapraszamy do gabinetu "Stomatologia Krakow Czyzyny". Oferujemy m.in. wypełnienia światłoutwardzalne, odbudowę zębów na włóknie szklanym, wybielanie zębów a dla małych pacjentów coś specjalnego – kolorowe wypełnienia zębów mlecznych.

Osoby pijące duże ilości kawy czy herbaty lub palące papierosy często zmagają się z tendencją do powstawania kamienia nazębnego. W takich przypadkach w ramach działań stomatologii estetycznej w Krakowie proponujemy scaling – zabieg polegający na usunięciu twardych złogów nazębnych. Idealnym uzupełnieniem tego zabiegu jest piaskowanie zębów, czyli usunięcie z nich osadu i powierzchownych przebarwień. Zabieg higienizacji trwa zwykle ok 30 do 45 min. Jest praktycznie bezbolesny.

Zdrowe zęby często odbiegają  od ideału. Są przyciemnione, cechuje je nieatrakcyjny kształt. To z kolei zaburza samopoczucie pacjenta, który czuje się niekomfortowo podczas uśmiechania. Proponujemy atrakcyjny cenowo zabieg wybielania zębów lampą. Jest to jeden z najczęściej stosowanych zabiegów we współczesnej stomatologii estetycznej. Wybielanie zębów w Krakowie pozwoli rozjaśnić ich kolor i tym samym cieszyć się ślicznym uśmiechem. Zabieg wybielania lampą trwa ok 45 min. Efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu. Dążenie do piękna będącego częścią kliniki nie tylko skrywa odpowiedni kolor i strukturę. To równowaga prawdziwego piękna z indywidualnymi oczekiwaniami naszych pacjentów.

Nad zdrowiem i samopoczuciem naszych pacjentów czuwa zespół specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, skutecznie podążając za trendami stomatologicznymi. Jest to nasz obowiązek, dzięki któremu pochwalić się najwyższą jakością usług. Z racji tego, że postęp technologiczny stale daje o sobie znać, klinika stomatologiczna „Stomatologia Krakow Czyzyny” współpracuje z lekarzami o rozmaitych specjalnosciach.

W klinice „Stomatologia Krakow Czyzyny” stawiamy szczególnie na dobro każdego pacjenta. Czasy, w których wizyta u dentysty kojarzyła się bólem i stresem już dawno poszły do lamusa. Nasi  dentyści mają ogromne doświadczenie i potencjał, który wykorzystują w najnowocześniejszych metodach leczenia. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów dentystycznych przekłada się na trwałe, silne i najlepsze rozwiązania estetyczne dla wszystkich naszych pacjentów.